Tworzymy kreatywne projekty dla kreatywnych klientów.

Seryjny Projektant to pracownia zajmująca się projektowaniem architektury, wnętrz oraz produktu. Tworzymy także fotorealistyczne wizualizacje.

Pracownia funkcjonuje od 2010 roku. Przez te lata wykonaliśmy wiele projektów wnętrzarskich oraz architektonicznych. Mamy na koncie również kreowanie marek, identyfikacje wizualne, a nawet VFX do filmów i spotów reklamowych. Różnorodność projektów pozwala nam się rowijać i nie stawać w miejscu.

Zapraszamy do współpracy.

Architektura

Pierwszym krokiem w opracowywanych przez nas projektach jest zapoznanie się z wymaganiami klienta. W oparciu o program funkcjonalny, tworzymy koncepcję, która staje się podstawą do opracowania projektów budowlanych i wykonawczych. Na każdym etapie konsultujemy propozycje z klientem, przedstawiamy rysunki i wizualizacje, aby wybrać najlepszy wariant.

Wnętrza

Projekty wnętrz to skala człowieka, dlatego oprócz wymiaru estetycznego, kierujemy się głównie tym funkcjonalnym. Etapy opracowywanych przez nas projektów to inwentaryzacja, koncepcja i projekt wykonawczy. Do wszystkich projektów przygotowujemy wizualizacje, aby najlepiej pokazać projektowane rozwiązania. Zwieńczeniem dokumentacji jest książka projektu.

Wizualizacje

Fotorealistyczne wizualizacje to nie tylko wygodne narzędzie dla projektantanta. Wizualizacje pozwalają inwestorom zobaczyć swój przyszły dom, mieszkanie, inwestycję jeszcze przed etapem budowy,. Daje to możliwość wprowadzania korekt, ale także pozwala ustalić, czy proponowane rozwiązania są zgodne z załązeniami projektu. Oferujemy opracowanie wizualizacji dla klientów prywatnych i instytucjonalnych.

założycielka, główna projektantka- projekty architektoniczne i wnętrzarskie
dyrektor zarządzająca- koordynacja biura
dyrektor wykonawczy- nadzory autorskie
projektantka- architektura mieszkaniowa
asystentka projektanta
dołącz
do
zespołu